AG PRO Creamer 1000g

Kód: 20404
196 Kč / ks 175 Kč bez DPH
Skladem (79 ks)
Můžeme doručit do:
4.11.2025
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Dehydrovaná smetana do horkých nápojů
  • Vhodná pro kávové a nápojové automaty
  • Zajišťuje krémovou chuť a světlou barvu nápoje
  • Snadno rozpustná, bez hrudek
  • Balení 1000 g – ideální pro gastro provozy

AG PRO Creamer je instantní náhrada smetany do teplých nápojů, vyvinutá pro použití v nápojových automatech. Zajišťuje jemnou a krémovou chuť, potlačuje hořkost a dodává kávě příjemnou barvu a texturu.

Díky snadné rozpustnosti a stabilní konzistenci je ideální volbou pro provozy, kde je potřeba rychlá a čistá příprava bez složité manipulace. Creamer funguje spolehlivě i při delším skladování v zásobníku automatu.

Vhodné pro kombinaci s instantní kávou, čokoládou nebo cappuccinem. Nezbytná součást každého vending provozu, kde se pracuje s vysokým objemem výdeje.

Složení

Glukózový sirup, hydrogenovaný rostlinný tuk, sušená glukóza, kaseinát sodný (z mléka), stabilizátor (E340ii), protispékavá látka (E551), regulátor kyselosti (E340), emulgátor (E471), barvivo (E160a).

Doporučené dávkování

Doporučená dávka: cca 2–4 g na šálek, dle požadované chuti a barvy nápoje.

Hmotnost a balení

1000 g v uzavíratelném obalu. Určeno pro profesionální použití v nápojových automatech a gastro provozech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Instantní směsi pro nápojové automaty
Hmotnost: 1.15 kg
EAN: 8594003661976

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Povinná pole

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola