ODK FruityMix Lesní směs 750 ml
Kód: LMF017PSASouvisející produkty

Pyré z jahod rostoucích a ručně sbíraných ve Španělsku a Polsku. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.

Pyré z plodů papaya rostoucích v tropických lesích v Indii. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.

Pyré z třešní rostoucích a ručně sbíraných v ovocných sadech v Polsku. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.

Pyré ze žlutých melounů rostoucích v ovocných sadech na Sicílii. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.

Pyré z vodních melounů rostoucích na Sicílii. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.

Pyré z manga rostoucích a ručně sbíraných v úrodných podhůří Kolumbie. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.

Pyré z granátových jablek pěstovaných a ručně sbíraných na Sicílii. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.

Pyré z malin rostoucích v ovocných farmách v Polsku, Srbsku a Chile. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.

Pyré z kiwi rostoucích a ručně sbíraných v italských sadech. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.

Huesillo pyré je tradiční chilský nápoj vyrobený z ručně sušených broskví, vařený v cukru, vodě a skořici. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích...

Pyré z ostružin rostoucích v nížinách střední a východní Evropy. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.

Pyré z plodů maracuja rostoucích v Peru. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.

Pyré z borůvek rostoucích a ručně sbíraných v Německu pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů. Datum minimální trvanlivosti 2/22

Pyré z meruněk pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů. Datum minimální trvanlivosti 7/22

Pyré z brusinek rostoucích v divočině Severní Ameriky, Kanady i USA pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.

Pyré z mandarinek rostoucích v ovocných sadech na Sicílii. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů. Datum minimální trvanlivosti 7/22
Detailní popis produktu
- Bez lepku
- Bez GMO
- Obsahuje přírodní barviva a konzervanty
Dokonale vyvážené koktejlové pyré ve svém aroma, chuti a těle. ODK lesní směs koktejlové pyré lze použít v široké škále míchaných nápojů, od koktejlů až po smoothies a ochucené limonády. Všechny naše lesní plody jsou pěstovány bez jakékoli genetické modifikace v jižní a východní Evropě. Od chvíle, kdy naši zemědělci vybírají lesní ovoce, až po plnění do lahví, není vidět nedostatek lásky a zvláštní pozornost.
Složení Fruity Mix - Wild Berry / Frutti di Bosco
Cukr, jahodové pyré (20%), koncentrovaná malinová šťáva (5%), koncentrovaná rybízová šťáva (5%), koncentrovaná borůvková šťáva (2,5%), koncentrovaná blackberry šťáva (2,5%), koncentrovaná citronová šťáva, extrakt (sladké brambory, mrkev), zahušťovadla: mouka z guarových semen, pektin; konzervační látky: E202, E211, aromata. Bez lepku.
Nutriční hodnoty ve 100 ml
Energie 1120kJ/264kcal, Tuky 0g, z toho nasycené mastné kyseliny 0g, Sacharidy 63g, z toho cukry 62g, Bílkoviny 0g, Sůl 0,28g.
Návod na přípravu
Ředění 1+7
Prodávající
KP Trading Brno, s.r.o., Bohunická cesta 17, 664 48 Moravany Tel + 420 608 980 689, www.kptrading.cz
Doplňkové parametry
Kategorie: | ODK - Fruity Mix (pyré) |
---|---|
Hmotnost: | 1.12 kg |
Země původu: | Itálie |
Balení: | 750 ml |
Balení v kartonu: | 6 x 1 ks |

Jahodový sirup pro ochucení míchaných nápojů, cocktailů a kávy. Datum minimální trvanlivosti 5/22

Sirup lesní směs pro ochucení míchaných nápojů, cocktailů a kávy.

Sirup amaretto pro ochucení míchaných nápojů, cocktailů a kávy.

Levandulový sirup pro ochucení míchaných nápojů, cocktailů a domácích limonád.

Čokoládový sirup pro ochucení míchaných nápojů, cocktailů a domácích limonád.

Sirup pro přípravu nápoje Margarita, nebo k nahrazení některé ze složek tohoto nápoje, případně jeho nealkoholické verze.

Sirup s typickou chutí žvýkaček pro ochucení míchaných nápojů, cocktailů nebo zmrzliny. Datum minimální trvanlivosti 6/22

Kokosový sirup pro ochucení míchaných nápojů, cocktailů, domácích limonád a kávy.

Sirup s chutí cukrové třtiny, skvělá alternativa ke standardnímu cukrovému sirupu.

Modrý citrusový sirup kombinující ovocné chutě pro ochucení míchaných nápojů, cocktailů a domácích limonád.

Sirup s příchutí lískového oříšku pro ochucení horkých nápojů, především kávy.

Broskvový sirup pro ochucení míchaných nápojů, cocktailů a limonád. Datum minimální trvanlivosti 7/22

Sirup z třtinového cukru pro vyvážení chuťového profilu míchaných nápojů, limonád a cocktailů.

Fialkový sirup pro ochucení míchaných nápojů, cocktailů a domácích limonád.Nechte se unést pravou vůní jarních fialek.

Makronkový sirup pro ochucení míchaných nápojů, cocktailů a kávy nebo zmrzliny.

Sirup z bílého cukru pro vyvážení chuťového profilu míchaných nápojů, limonád a cocktailů.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.