ASTORIA - Touch SAE/1 - display

Kód: TOUCHSAE1D
81 328,92 Kč / ks 67 213,98 Kč bez DPH
Na zakázku
Led osvětlení pracovní plochy
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální kávovar TOUCH SAE/2 DSP značky Astoria se vyznačuje sofistikovaným elektronickým řízením a vybavením displejem pro snadnou obsluhu.

Nabízí možnost přesného naprogramování objemu vody pro jednotlivé šálky kávy pomocí dotykového panelu s čtyřmi programovatelnými tlačítky.

Zařízení je vybaveno dvěma parními tryskami a jednou tryskou pro výdej horké vody, vše s pochromovaným povrchem. Kávovar automaticky doplňuje vodu do bojleru, obsahuje integrované rotační čerpadlo a umožňuje vizuální kontrolu úrovně vody díky vodoznaku. Zařízení dále nabízí sdružený manometr pro sledování tlaku v bojleru a čerpadla, indikátor zapnutí, pevné připojení k vodovodu s mosazným spojením a kompletním setem hadic. Díky inovativnímu systému spařování s unikátní spařovací komorou v hlavě zajišťuje efektivní a jemné spařování pro maximální extrakci a aroma kávy. Kávovar rovněž umožňuje automatické čištění a oplachování, nabízí sériové rozhraní pro externí připojení a manuální výdej kávy. Bojler a vnitřní trubky jsou vyrobeny z mědi.

Displej na kávovaru poskytuje přehled o důležitých informacích, včetně data, času, teploty a tlaku v bojleru, počtu připravených káv, a upozorňuje na potenciální poruchy. Multifunkční LCD panel umožňuje uživatelům přistupovat k různým nastavením, jako je automatické zapínání a vypínání, nastavení provozních hodin, programování pracovních dnů, času a data. Displej také ukazuje vybrané dávky a umožňuje programování upozornění na potřebu regenerace změkčovače vody a nastavení teploty ohřívače šálků, pokud je připojen.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz