Greta SAES bílá - vč. připojení na řad
Code: 01SAES1CK20003Related products
Product detailed description
Technické detaily:
- model v elektronické verzi SAE
- rotační čerpadlo
- připojení na vodovodní řad
- zvýšené skupiny s patkou stojanu
- 4 podsvícená samostatně programovatelná tlačítka výdeje kávy
- automatické dopouštění vody sdružený manometr pro měření tlaku v bojleru a tlaku čerpadla
- podsvícená pracovní deska
- lakovaná ocel / plastové tělo
Additional parameters
| Category: | Coffee machines in stock |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| Potřebujete poradit: | /potrebujete-poradit/karel/ |
| Příkon: | 1,4 - 2,7 kW |
| Napětí: | 220-240V |
| Objem boileru: | 2 l |
| Šířka: | 395 mm |
| Výška: | 511 mm |
| Hloubka: | 545 mm |
| Barva: | bílá |
| The item has been sold out… | |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
Be the first who will post an article to this item!
